17 червня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Цивільний захист
Звернення громадян
 • Запобігання проявам корупції
 • Публічна інформація
 • Соціально-економічний розвиток
  Спостережна комісія
  Інвестиційний довідник
 • Містобудування та архітектура
 • Бюджет, фінанси, податки
 • Розрахунки за енергоносії
 • Енергозбереження
 • Публічні закупівлі
 • Соціальний захист населення
 • Протидія домашньому насильству
 • Все про COVID-19
 • Гуманітарний розвиток району
 • Влада і громадськість
 • Громадська рада
 • Прес-центр
 • Реформи в Україні
 • Європейська інтеграція
 • Державний реєстр виборців
 • Інформація з установ району
 • Пасажирські перевезення
 • Охорона природи
 • АРХІВ НОВИН

  « Червень 2024 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
   

  Публічні закупівлі

   
  zakypivli
  Головна>Прес-центр>Щотижнева нарада в райдержадміністрації
  Вівторок, 11 червня 2024 11:10

  Щотижнева нарада в райдержадміністрації

  Під головуванням начальника Ковельської районної військової адміністрації 11 червня 2024 року відбулась щотижнева нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, за участю  першого заступника та заступника голови Ковельської райдержадміністрації.

  Про проведену роботу за 5 місяців  2024 року Ковельським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області доповіла заступник начальника управління, начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Ковельського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області.

  Посадовець зазначила, що відділом безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Ковельського районного управління з 01 січня 2024 року по 31 травня 2024 року проведено 49 позапланових заходів державного контролю: 30 інспектувань потужностей стосовно дотримання операторами ринку вимог законодавства про харчові продукти, 18 інспектувань  щодо додержання суб'єктом господарювання вимог законодавства у сфері ветеринарної медицини і проведено 1 позаплановий захід державного контролю (інспектування) стосовно дотримання операторами ринку вимог законодавства про корми.   До державного реєстру  потужностей, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів зареєстровано 110 операторів ринку, з них: 89, що здійснюють діяльність, пов’язану з торгівлею, транспортуванням та/або зберіганням харчових продуктів, 15 діяльність закладів громадського харчування, 5 пасік, 1 розведення та утримання ВРХ.

  Видано 138 ветеринарних документів. На переміщення тварин по Україні видано 56 ветеринарних документів Ф-1, ветеринарних документів Ф-2 – 10, на переміщення тварин в межах району видано 68 довідок. За І квартал 2024 року для домашніх тварин було видано 56 паспортів, 6 паспортів на пасіки.

  На виконання Плану державного моніторингу, у сферах безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, ветеринарної медицини здійснено відбір та направлено до уповноважених лабораторій зразки у кількості: 17 для визначення залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах і необроблених харчових продуктах тваринного походження; 1 зразок під час позапланового обстеження при спалаху на гепатит; 175 зразків відібрано під час інспектування навчальних закладів. Забезпечено інформування операторів ринку та проведення розслідувань 8 інформаційних повідомлень системи RASFF стосовно виявлення небезпечних та непридатних харчових продуктів та кормів. На  75 звернень громадян видано витяги з єдиного державного реєстру тварин про наявне поголів'я ВРХ в їхній власності.

  Заступник начальника управління, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ковельського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області відмітила, що за 5 місяців 2024 року відділом державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ковельського районного управління проведено: санітарно-епідеміологічне обстеження 6 об’єктів за заявами суб’єктів господарювання, з оформленням актів санітарно-епідеміологічного обстеження за формою 315/о; здійснено 20 позапланових заходів державного нагляду (контролю) у закладах загальної середньої освіти за зверненням суб’єктів господарювання. При проведенні позапланових заходів було відібрано 71 проба готових страв на визначення енергетичної цінності та відібрано 47 проб питної води: 24 - для дослідження за мікробіологічними показниками та 23 - для дослідження за санітарно-хімічними показниками. Результати досліджень відповідали гігієнічним нормативам. Спеціалісти відділу залучались до проведень комісійних обстежень: щодо готовності закладів освіти до навчального року - прийнято участь в комісійних обстеженнях 5 закладів освіти за ініціативою органів місцевого самоврядування у зв’язку із будівництвом укриттів (ЗДО с.Кричевичі, ЗДО с.Колодяжне, Здомишельський ЗДО, ЗЗСО №2 м.Ковель) та проведенням реконструкції приміщень (ЗДО с.Вербка); участь у комісійних обстеженнях 30 закладів освіти та 29 закладах дошкільної освіти Ковельського району щодо організації харчування; обстеження укриттів - з метою приведення фонду захисних споруд цивільного захисту закладів освіти у готовність до використання за призначенням. З початку підготовки до оздоровлення та відпочинку спеціалістами управління взято участь у проведенні комісійних обстежень таборів денного перебування.

  Також посадовці зупинилися на роботі державної служби ветеринарної медицини Ковельського району згідно плану протиепізоотичних заходів. 

  В ході наради розглянуто ряд інших актуальних питань життєдіяльності району. У підсумку, начальником Ковельської РВА дано доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій

  з громадськістю апарату Ковельської райдержадміністрації

  Переглядів 72
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Ковельська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ковельській райдержадміністрації.
  Адреса: 45000, м. Ковель, вул. Незалежності, 73, факс (0332) 772959, E-mail: info@koveladm.gov.ua
  © 2014 koveladm.gov.ua